The Madagascar Penguins in A Christmas Caper

  • USA Dreamworks Madagascar Madness (více)
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný
USA, 2005, 11 min

Obsahy(1)

V newyorkské zoo se stejně jako v celém městě slaví vánoční svátky. Avšak ne všechna zvířata jsou šťastná - takový lední medvěd vypadá spíše jako hromádka neštěstí. Jednomu z členů komanda tučňáků se ho zželí, protože ale nenajde pochopení u parťáků, vydává se koupit medvědovi dárek sám. A tím začíná bláznivá záchranná mise, jelikož se zbylí tři tučnáci v duchu kréda "Nikdy neplavej sám" vypravují pro svého kamaráda. Tento krátký animovaný film vznikl ve studiech DreamWorks díky vysoké divácké oblíbenosti komanda tučňáků z filmu MADAGASKAR. (profeek05)

(více)

Recenze (136)

Deimos 

všechny recenze uživatele

DivX/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// +vtipné, zábavné -trošku animace, některé dialogy nejsou tak vtipné/// Rozhodně animák, který pobaví, dá se zhlédnou vícekrát. Hudba v titulcích je dinamická a některé akce samotných tučňáků jsou perfektní. Důvod proč nehodnotím víše je ten, že se mi nechvěla bránice tolik, jako třebas u veverky z Doby ledové. Přesto sou zde zábavné momenty. "Už můžu udělat KABOOM" "Ještě ne" ":-("/// Celkem 79%/// ()

Isherwood 

všechny recenze uživatele

„Vojenská jednotka“ tučňáků bylo to jediné, co na Madagaskaru dokázalo zaujmout. Nyní se jim dostalo zaslouženého kraťasu, v němž se zúročili všechny jejich přednosti. Drsná vojenská disciplína, hi-tech zbraně a hlavně smysl pro okamžitou improvizaci z nich dělá jeden z vrcholů zábavy, který lze na poli animovaných kraťasů dosáhnout. PS: Vřele doporučuji ruský dabing! Neuvěřitelné ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Rozhodně nejlepší z krátkých filmů ze světa "Madagaskaru". Je vtipný hlavně proto, že zde nevystupují hlavní postavy, ale jen oblíbení tučňáci. Tohle je zrovna celkem známý kousek, protože, pokud se nepletu, vysílal se i na našich televizích, respektive některé z nich. Pobaví, ale velký dojem to asi nezanechá. Na Vánoce je to prostě fajn. ()

Mary19 

všechny recenze uživatele

Kowalski, Rico, Skipper, Pěšák... Supr čtverka tučňáků, kterou rozhodně stojí za to vidět. "Je jeden z nás, pánové. Všichni znáte tučňáčí krédo. - Nikdy se nekoupat v oleji a těstě? - Ne! To je mroží krédo. Naše zní: "Nikdy neplav sám." --- Pamatuješ na tučňáčí krédo? - Co má fritování se vším tím společného? - Ne tohle, to druhé. "Nikdy neplav sám." " KABOOM!!!"... 80% ()

tomtomtoma 

všechny recenze uživatele

Nejúdernější a nejhravější sekvencí Madagaskaru jsou tučňáci. Jejich následující zpracování bylo jen otázkou času a počátek bývá vždy nejsvěžejší a nejpůvabnější. Přání se mají plnit o vánocích. Sebejistý Skipper, soucitný Private - Vojín, Kowalski a Rico jsou vždy připraveni k akci. Vánoční idylka na tučňáčí způsob je rozvernou blbůstkou, která pobaví. ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama